O nás

Zjistěte, kdo za firmou Gemtec stojí.

pexels-tom-fisk-9893729

Co bylo?

Jak jsme se dozvěděli o tepelných čerpadlech? Je to jednoduché. Začali jsme stavět rodinný dům a potřebovali ho vytápět. Stavební firma dodala elektrokotel a první vyúčtování nás vedlo k zamyšlení, jak ušetřit. Samozřejmě tepelným čerpadlem. Následovala kniha „Stavíme tepelné čerpadlo“ od pana Žeravíka, kterou i v dnešní době doporučuji. Ze starší klimatizace jsme postavili tepelné čerpadlo a z IT živnostníka se postupně zrodila firma Gemtec Technology, která již dodává moderní kvalitní tepelná čerpadla. Připravujeme také možnost montáže solárních panelů.

Poznejte náš tým

Seznamte se s lidmi, kteří za firmou Gemtec stojí.

Libor Sehnal

Majitel firmy

Zdeněk Kačena

Obchodní zástupce

Jak šel čas?

2008
Seznámení s tepelným čerpadlem
Škola hrou

Stavíme první tepelné čerpadlo ze starší klimatizace v dílnách Střední školy Polytechnická Brno, Jílová pod dohledem pana učitele Michala Feňa.

2011
Spolupráce s Yuelly
Stavba čerpadla s EVI

Necháváme si stavět tepelné čerpadlo za nejnižší možnou cenu z dílů evropských dodavatelů chladírenských komponent (Carel, Copelant, Swep, Wilo).

2014
Testování čerpadla ve státní zkušebně
Státní zkušebna

Objednali jsme testy našeho tepelného čerpadla v certifikované zkušebně za účelem obdržení dotací pro naše zákazníky.

2016
HOTJET
Spolupráce s firmou HOTJET

Pod tlakem požadavků trhu přidáváme do našeho sortimentu tepelná čerpadla HOTJET. Jedná se o čerpadla montovaná v Bolaticích.

2018
NIBE
Spolupráce s firmou NIBE

Oslovujeme firmu NIBE a začínáme nabízet i jejich produkty. Velice oceňujeme jejich kvalitní čerpadla a nejlepší servis.

2019
Toshiba
Spolupráce s firmou Toshiba

Začínáme spolupracovat s firmou AIR MATYÁŠ. Jejich čerpadla TOSHIBA Estia plně vyhovují naším kritériím na kvalitu a hlučnost.

 
2020
Komplikace s dodávkami z Číny
COVID-19

Komplikují se nám dodávky ze zámoří jak časově, tak cenově. Proto převádíme naše zákazníky na značky Toshiba a NIBE.

2021
LG
Spolupráce s firmou LG

Nabízíme originální tepelná čerpadla značky LG. V nabídce máme i tepelná čerpadla firmy Ecowatt-EU, která nabízí venkovní jednotky LG a vlastní hydrobox.

2023
Sinclair
Spolupráce s firmou Sinclair

Rozšiřujeme nabídku o cenově zajímavá tepelná čerpadla značky Sinclair. Již mnoho let montujeme jejich spolehlivé klimatizace.

Poskytujeme nejlepší služby v oboru.

Ozvěte se nám a přesvědčte se sami!